Yhteystiedot

Honkajoki Oy
Santastentie 197
38950 Honkajoki

Vaihde: 010 834 6400

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@honkajokioy.fi


Toimitusjohtaja
Kari Valkosalo

010 834 6417
010 834 6400
kari.valkosalo@honkajokioy.fi

Myyntipäällikkö
Matti Kultalahti

0500 261 029
matti.kultalahti@honkajokioy.fi

Tuotantojohtaja
Matti Lehtinen

010 834 6404
matti.lehtinen@honkajokioy.fi

Laatupäällikkö
Pekka Lahtinen

050 338 3027
pekka.lahtinen@honkajokioy.fi

Kuljetuspäällikkö
Keijo Kenola

050 337 8519
keijo.kenola@honkajokioy.fi

Käyttöpäällikkö
Jarmo Lahtinen

010 834 6430
jarmo.lahtinen@honkajokioy.fi

Vientiassistentti
Mirja Ihanamäki

050 379 7090
mirja.ihanamaki@honkajokioy.fi

Liiketoiminnan kehitys
Reetta Nevala

040 554 0857
reetta.nevala@honkajokioy.fi

Logistiikkapäällikkö
Arto Räikkönen

0400742874
arto.raikkonen@honkajokioy.fi

Myyntireskontra
Ivi Kross

010 834 6421
ivi.kross@honkajokioy.fi

Ostoreskontra
Minna Ihanamäki

050 434 0075
minna.ihanamaki@honkajokioy.fi

Työnjohto

040 529 5761
Fax: 02 515 1462
Fax: 02 550 1141

Toimisto

010 834 6400
info@honkajokioy.fi

Ajojärjestelyt

010 834 6410

Ota yhteyttä

Vastaamme mielellämme toimintaamme, palveluitamme ja tuotteitamme koskeviin kysymyksiisi.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.