fbpx

Kontaktinformation

Honkajoki Oy
Affärs-ID 0132676-6
Santastentie 197
38950 Honkajoki

Tel: 010 834 6400

E-postadresser: förnamn.efternamn@honkajokioy.fi


Raatonetti

Raatonetti underlättar och påskyndar uppsamlingen och transporten av dina döda djur.

LÄS MER

Min Gård

Med Raatolinkki kan du beställa kadaveruppsamling i tjänsten Min Gård enkelt och snabbt.

LÄS MER

Beställningscentret

Vi tar också emot beställningar per telefon. Vårt beställningscenter betjänar vardagar kl. 9–13.

RING 010 834 6460

Arbetsledning

040 529 5761
Fax: 02 515 1462
Fax: 02 550 1141

Kundreskontra
Ivi Kross

010 834 6421
ivi.kross@honkajokioy.fi

Leverantörsreskontra
Minna Ihanamäki

050 434 0075
minna.ihanamaki@honkajokioy.fi

Försäljningschef
Matti Kultalahti

010 834 6406
0500 261 029
matti.kultalahti@honkajokioy.fi

Verkställande direktör
Kari Valkosalo

010 834 6417
kari.valkosalo@honkajokioy.fi

Produktionsdirektör
Matti Lehtinen

010 834 6404
matti.lehtinen@honkajokioy.fi

Utvecklingschef för affärsverksamheten
Reetta Nevala

010 834 6457
reetta.nevala@honkajokioy.fi

Forsknings- och utvecklingsdirektör
Mika Tuomola

050 439 3552
mika.tuomola@honkajokioy.fi

Ta kontakt

Vi svarar gärna på dina frågor om vår verksamhet, våra tjänster och våra produkter.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.