fbpx

Contact us

Honkajoki Oy
FI01326766
Santastentie 197
FI-38950 Honkajoki
FINLAND

Switchboard: +358 10 834 6400
Emails: firstname.lastname@honkajokioy.fi


Työnjohto

040 529 5761
Fax: 02 515 1462
Fax: 02 550 1141

Myyntireskontra
Ivi Kross

010 834 6421
ivi.kross@honkajokioy.fi

Ostoreskontra
Minna Ihanamäki

050 434 0075
minna.ihanamaki@honkajokioy.fi

Myyntipäällikkö
Matti Kultalahti

010 834 6406
0500 261 029
matti.kultalahti@honkajokioy.fi

Vientiassistentti
Mirja Ihanamäki

010 834 6411
050 379 7090
mirja.ihanamaki@honkajokioy.fi

Laatupäällikkö
Pekka Lahtinen

010 834 6434
050 338 3027
pekka.lahtinen@honkajokioy.fi

Kuljetuspäällikkö
Keijo Kenola

010 834 6444
050 337 8519
keijo.kenola@honkajokioy.fi

Käyttöpäällikkö
Jarmo Lahtinen

010 834 6430
jarmo.lahtinen@honkajokioy.fi

Logistiikkapäällikkö
Arto Räikkönen

0400742874
arto.raikkonen@honkajokioy.fi

Toimitusjohtaja
Kari Valkosalo

010 834 6417
kari.valkosalo@honkajokioy.fi

Tuotantojohtaja
Matti Lehtinen

010 834 6404
matti.lehtinen@honkajokioy.fi

Head of Business Development
Reetta Nevala

+358 10 834 6457
reetta.nevala@honkajokioy.fi

Contact us

We are glad to answer your questions about our products. Fill in the form or see the contact information.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Ota yhteyttä